Casetta Lupo

  • 56 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament Casetta Lupo Rzym o powierzchni 56 m² w dzielnicy Southwark może pomieścić do 4 osób i wychodzi na ogród. Palatyn znajduje się prawie 25 min piechotą od apartamentu, a Kościół Matki Bożej Zwycięskiej w Rzymie leży w prawie 1 km.

Obiekt noclegowy oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, a także jadalnia.

Plac Wenecki w Rzymie jest w prawie 2 km, natomiast Uniwersytet Rzymski „La Sapienza” -o rzut kamieniem od tego apartamentu. Do centrum Rzymu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. 1-pokojowy apartament Casetta Lupo jest położony 950 m od stacji metra Vittorio Emanuele.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Casetta Lupo Rzym
Apartment Marsicum By Interhome
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment Marsicum By Interhome

6.0
Przyjemny 3 opinie
9 m od nieruchomości
USD 244 USD 220
za noc
Shori Boutique Apartment Rome
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Shori Boutique Apartment Rome

70 m od nieruchomości
USD 177 USD 159
za noc
V Home San Lorenzo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

V Home San Lorenzo

8.8
Świetny 87 opinii
84 m od nieruchomości
USD 232 USD 209
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    15 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Termini
    1,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: od 04:00 do 10:00
    Numer licencji13983,IT058091C2FHEWU84U
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Casetta Lupo można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie Casetta Lupo.
    • Czy apartament Casetta Lupo posiada kuchnię?
      W apartamencie Casetta Lupo goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    15 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Termini
    1,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Casetta Lupo Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij